Read chybova_hlaseni.indd text version

Výsledek mení glykémie je nizsí nez 1,1 mmol/l anebo se vyskytl problém s testovacím prouzkem. *Zopakujte mení s novým testovacím prouzkem.

Výsledek mení glykémie je 16,7 mmol/l anebo vyssí zobrazi se hlásení KETONES. *Pokud je soucástí vaseho glukometru mení ß-keton v krvi, tak se doporucuje toto mení vykonat.

Chyba glukometru. *Vypnte glukometr a zopakujte pedcházející kroky.

Optium Xceed

Výsledek mení glykémie je vyssí nez 27,8 mmol/l anebo se vyskytl problém s testovacím prouzkem. *Zopakujte mení s novým testovacím prouzkem.

Teplota je pílis vysoká anebo pílis nízká, systém proto nefunguje, jak by ml. *Peneste glukometr a testovací prouzky na místo s provozní teplotou. V pípad, ze je zobrazena ikona baterie, vymte baterii CR2032.

Mozný problém s testovacím prouzkem. *Zkontrolujte správnost postupu mení. Zopakujte mení s novým testovacím prouzkem.

Zobrazené symboly a hlásení

Hladina glykémie je pílis vysoká a pístroj ji není schopen zmit anebo mohl nastat problém s testovacím prouzkem. *Zopakujte mení s novým testovacím prouzkem.

Chyba kalibracního / testovacího prouzku *Opakujte kalibraci s kalibracním prouzkem z balení, které práv pouzíváte. Zkontrolujte: - nastavení data a casu - datum expirace test. prouzk - správnost postupu kalibrace Chyba testovacího prouzku. Testovací prouzek je poskozený, pouzitý, anebo ho glukometr nedokáze rozeznat. *Zkontrolujte správnost postupu mení. Zopakujte mení s novým testovacím prouzkem.

Chyba glukometru. *Zopakujte mení s novým testovacím prouzkem.

Podrobný návod na pouzití a dalsí dlezité informace najdete v uzivatelské pírucce systému Optium Xceed a v návodu na pouzití testovacích prouzk Optium Plus na mení glykémie a Optium ß-ketone na mení ketoacidózy. Pokud se tato chybová hlásení zobrazí znovu, okamzit se obrate na profesionální zdravotnický personál. Zákaznický servis

Krev jste nanesli na testovací prouzek pílis brzo. Mozný problém s testovacím prouzkem. *Zkontrolujte správnost postupu mení. Zopakujte mení s novým testovacím prouzkem.

Chyba glukometru. *Zopakujte mení s novým testovacím prouzkem.

800 189 564

ADC-CZ-P012-Education-08/09/Rev.1

Information

chybova_hlaseni.indd

1 pages

Find more like this

Report File (DMCA)

Our content is added by our users. We aim to remove reported files within 1 working day. Please use this link to notify us:

Report this file as copyright or inappropriate

847914